The Back-up Plan


Bu film için asla sinemaya gitmezdim ama mağazada DVDler arasında görünce bir kaç filmle beraber aldım. Eşim çok kaliteli olmadıkça ya da iyi oyuncuları görmedikçe romantik komedileri bir çok erkek gibi hiç sevmez ama dün akşam benim yoğun ısrarlarım sonucunda dayanamadı ve bu filmi beraber izlemeye karar verdik. 

Konusu şöyle: "Doğru adamın gelmesini çok uzun süredir bekleyen Zoe bir karar verir: Anne olmak istemektedir. Bunun için bir buluşma ayarlar. Stan ile tanışan Zoe için o güçlü bir baba adayıdır. İlişkileri ilerledikçe, Zoe ve Stan iyi anlaştıklarını görürler. Ancak ortada bir sorun vardır: Zoe hamiledir ve bu durumu Stan'den saklamaya kararlıdır. Ama Zoe'nin sır saklama konusundaki yetenek(sizlik)leri bir yanlışlıklar komedyasına dönüşür."

Gelelim yorumlarıma: Film tam anlamıyla berbattı! Diyeceksiniz ki "Bunu neden başta söylemedin?" Objektif bir başlangıç olsun istedim:) Uzun zamandır bu kadar klişelerle dolu bir film izlememiştim. Eşim ilk 10 dakikasından sonra izlemeyi bıraktı zaten ben de ileri sararak 40 dakikada filmi bitirdim:) Neden diye soracak olursanız filmin ilk sahnesinde ana karakterlerin şiddetli yağan yağmurdan kaçmak için aynı taksiye bindiklerini, birbirlerine bağırarak "Sen in", "Hayır sen in" çığlıklarıyla kavga etmelerini söylemem yeterli sanırım. Ve daha ne klişeler... Eğer ne kadar kötüymüş bir test edeyim diyorsanız izleyebilirsiniz:)

3 yorum:

 1. evde izlenır sadece bencede.. ahım şahım degıl kesınlıkle...

  YanıtlaSil
 2. eşini bir daha asla romantik film izlemeye razı edemezsin bu durumda:)))
  izlenmeyecekler listesine alalım bari...

  YanıtlaSil
 3. myprincess: aynen, sırf izlemek için izlenir

  cepaynası: umarım razı ederim ama doğru düzgün bir film olduğuna emin olduğum bir filme artık:)

  YanıtlaSil