Lush AlışverişiMaske için Lush'ı tercih ettim. Kesinlikle tavsiye ederim, bana çok iyi geldi. Benim cildim karma ve akneye meyilli. Cosmetic Warrior içeriğindeki sarımsak ve çay ağacı yağı ile bana çok etkili geldi. Sizin de cildiniz benimki gibi karma ise bir Lush mağazasına mutlaka uğramalısınız.

Gelelim ikinci ürüne. Adı "Toner Tab Vit Tea Tree katı tonik". Bu hap tanesi kadar küçük parçayı kaynayan suya atıyorsunuz ve buharını yüzünüze tutuyorsunuz. Bütün gözenekleriniz kocaman oluyor. Ardından maskenizi uyguluyorsunuz. Maskenizi temizledikten sonra içine katı tonik attığınız su ile yüzünüzü siliyorsunuz. Hepsi bu kadar. Toner tab'in tek kötü yanı tek kullanımlık olması. 

Daha fazla Lush alışverişi yapmaya devam edeceğim gibi görünüyor.

5 yorum:

 1. İnsan kendini kaybediyor dimi :) ben girince hiç çıkmak ıstemıyorum m :)))
  gule gule kulln

  YanıtlaSil
 2. Evet Sezgicim aldıkça alası geliyor insanın:)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba,
  Blogunuzu severek takip ediyorum. Yakin zamanda ben de bir blog actim ve 100 izleyiciye ulaştığımda blogger'lar arasında bir hediye çekilişi yapacağım ve hediye olarak 1 adet orijinal tam boy LA MER THE CLEANSING FOAM veriyorum. Daha fazla kisiye ulasabilmem icin blog'unuzda bahsederseniz çok sevinirim.

  http://allaboutskincareblog.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. Il semble que vous soyez un expert dans ce domaine, vos remarques sont tres interessantes, merci.

  - Daniel

  YanıtlaSil
 5. Bebek Kedi Kız: Canım uzun zamandır bloga giremiyordum, hemen mimime bakacağım teşekkür ederim. Maske de gayet güzel tavsiye ederim

  YanıtlaSil