John Frieda - Toni GuyBir arkadaşımın tavsiyesiyle Luxurious Volume serisinin şampuan ve saç kremini + Frizz Ease serisinin güçlendirici maskesini almıştım. Şampuan ve saç kreminden memnun kaldım ama o ara bir dökülme ve kepeklenme sorunu yaşadım. Sebebin JF'den mi yoksa mevsim değişikliğinden mi kaynaklandığını çözemedim. Fakat genel anlamda gayet güzel hacim verdi. Maske ise benim için artık vazgeçilmez. Neredeyse her markanın saç maskelerini kullandıktan sonra bu ürünün hepsinden çok farklı olduğunu söyleyebilirim. En başta çok güzel kokuyor ve yağlandırmıyor. Bir de saçları parıl parıl yapıyor.


Gelelim kullandığım Toni&Guy ürünlerine. Detox Shampoo özelliklerini okuduğumda tam bana göre dediğim bir ürün. Saçı arındırarak kepeklenmeyi ve yağlanmayı etkiliyor. Kullandığımda da İŞTE BU dedim. Çok çabuk yağlanan saçlarım ikinci gün de aynı hacimde ve kuruluktaydı. Eğer yağlı saçlardan sıkıldıysanız bir deneyin derim.

Diğer aldığım ürün ise aslında tamamen merak yüzünden. Dry Shampoo isimli ürün bildiğiniz pudralı sprey. Saçınızda pudra bırakmıyor tabi ama eğer saçlarınızı yıkamaya zamanınız olmadıysa 1-2 saati kurtarmaya yönelik matlaştırıcı bir sprey diyelim. O kadar zor durumda kalmadığım için sırf deneyeyim diye evde olduğum bir gün hafif yağlanmış saçıma uyguladım. Sonuç pek de başarılı gelmedi bana. 

2 yorum:

  1. benim saçlarımda bu aralar acyip dökülüyor korku içerisindeyim

    YanıtlaSil
  2. Dönemsel olabilir ya da şampuan değişikliği de dökebiliyor, umarım çok uzun sürmez çünkü bu sefer neden dökülüyor diye sürekli sorguluyor insan

    YanıtlaSil