Unnado Alisverisi

İnternet alışverişi konusuna bu aralar pek merak sardım. Malumunuz minnoş için sürekli cici ama aynı zamanda organik ve kaliteli ürünler peşindeyim. Bir süredir ayakkabı arayışındaydım. UNNADO'da görünce kaçırmak istemedim. Anne ve anne adayları Pediped markasını duymuştur mutlaka. Pediped'in tanıtım yazısına bakacak olursak:

Hollywood Yıldızlarının Çocukları İçin Tercih Ettiği Tek Marka Pediped™! Amerika’nın en beğenilen çocuk ayakkabı markası Pediped™, çocuğunuz için, dünyanın en rahat ayakkabılarını üretiyor. Çocukların hassas ve gelişen ayakları için çıplak ayağa en yakın alternatif olarak tasarlanan marka, o kadar rahat ki, çocuklar uyurken bile ayakkabılarını çıkarmak istemiyorlar! Amerikan Podiatri Derneği ve çocuk doktorları, ayak gelişimini destekleyen Pediped’i tavsiye ediyor. Pediped™ ayakkabıları, aynı zamanda ayakkabı teknolojisinde yarattığı devrim ile Amerika Patent müzesinde sergileniyor. Pediped™,i tercih eden dünyaca ünlü yıldızlar, Angelina Jolie, Julia Roberts, Halle Berry, Heidi Klum, Jennifer Lopez ve Jessica Alba’nın yanısıra Türkiye’de Güzide Duran, Özlem Yıldız, Pınar Altuğ ve Gülben Ergen tercih ediyor.


Pediped'i Palladium'daki satış noktalarında da incelemiştim, çok kaliteli ve çok şirinler, yalnız biraz pahalılardı. Fakat bu sabah 39.90 - 49.90TL gibi fiyatları görünce kaçırmadım.

Neler aldım minnoşa:


830-CHBR-Ashley Choc Brown
Bebek Ayakkabı
18-(0-6 Ay)


890-PK-Penny Pink
Bebek Ayakkabı
19-(6-12 Ay)


720-STR-Addison Stripes-Cizgili
Bebek Ayakkabı
21-(18-24 Ay)

Sonuncusu için biraz erken olsa da nasıl olsa alınacak, hem bu uygun fiyatı da kaçırmayım diye düşünerek kendimi tutamadım. Ne dersiniz çok mu erken oldu?

Henüz Unnado'ya üye olmadıysanız BURAYA tıklayarak üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Kızımın ayakkabılarını beğendiniz mi?

5 yorum:

 1. yerim bunları ben ya çok tatlılar :) insan çocugu olunca kendine almaz ama çocuguna mutlaka alırmış :) çocuk sahibi olan arkadaslarımdan biliyorum..Sanırım çok doğru!

  YanıtlaSil
 2. ay çok güzel şeyler almışsın

  YanıtlaSil
 3. Princesscim ben o annelerden olamayacağım sanırım, bir bana bir ona yağma yok:D

  Bahar: Çok teşekkürler tatlım. İnşallah miniğin ayağına da güzel olur

  YanıtlaSil
 4. Oiyyy minnoşun ayaklarında ne de tatlı dururlar ^.^ Allah güle güle giymeyi nasip etsin.

  YanıtlaSil
 5. Sağol Nyuucum, inşallah minişko giyince de paylaşacağım sizlerle:)

  YanıtlaSil