Biz Bu Aralar

Ben 'Biz Bu Aralar' postlarını çok seviyorum. Kısa kısa özetler hem okurken çok yormuyor hem de eğlenceli görünüyor. Siz de benimle aynı fikirdeyseniz okumaya devam:)Annemi ne zamandır bir konsere götürmek istiyordum. Biliyorsunuz Turkcell Kuruçeşme Arena yıkılacak ve yerine maalesef otel yapılacak. Bıkmadılar her yeri otel yapmaktan. Neyse yıkılmadan bir daha görelim hem de güzel zaman geçirelim diye düşünürken Emel Sayın konserine gidelim dedim. Çok iyi bir fikirmiş çünkü annem çok beğendi ve mutlu oldu. Bana çok hitap etmese de :) Ben de güzel zaman geçirdim. Eski şarkılar söylendi, naif hoş bir akşamdı. Gelen profilin çoğu bizim gibi anne - kızdı:)


Yalın konser esnasında gelip hoş bir sürpriz yaptı, kendi şarkılarını Emel Sayın ile birlikte söylediler

Bu da anne - kız hatıramız:)Çok tezat ve sert bir geçiş oldu ama Emel Sayın konserinin ardından kız kıza Şebnem Ferah konserine gittik. Bu benim ikinci Şebnem Ferah konseri deneyimimdi. İlkine Ankara'da üniversite öğrencisiyken gitmiştim. Performansından o günden bugüne hiç bir şey kaybetmemiş. Yine harikaydı ama yeni şarkılarının çoğunu bilmeyip sadece 'Mayın Tarlası', 'Bu Aşk Fazla Sana', 'Sigara' gibi eski şarkılara eşlik ettiğimizi fark ettik. Yaşlanmışız galiba dedik:))


Konser esnasında WhatsApp'tan babalarla 'Uyuttun mu?', 'Banyosunu yaptı mı?', 'Yemeğini yedi mi?' yazışmaları yaparken:) 


Bir başka Pazar sabahı düştük yollara, Zekeriyaköy'de Uzunya Beach Restaurant'a gittik, burası tam çocuklu aile mekanı. İlerleyen zamanlarda daha detaylı bir post gireceğim burasıyla ilgili ama şimdilik  Nil buraya bayıldı diyebilirim:)

Şimdilik bu kadar, Biz Bu Aralar postlarının devamı gelecek:)

3 yorum:

 1. cok guzel bır gece olmuştur ,keşke bende yapabilsem,babayı kutlamak gerek destegınden dolayı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Nil'i bırakabiliyoruz babası uyutabiliyor bu yüzden o konuda mutluyum teşekkürler

   Sil
 2. nE GÜZEL VAKİT GEÇİRMİŞSİNİZ KONSERLER VE ZEKERİYAKÖYDEKİ GİTTİĞİNİZ YERDE ÇOK HOŞ GÖRÜNÜYOR

  YanıtlaSil