Blogger Anneler Toplantısı


Bu toplantılara ilk katıldığımda Nil henüz üç buçuk aylık minnoş uslu bir bebekti. Hatta ilk toplantıya onunla gitmiştim. Pek çok blogger'ın daha önce kaynaşmış olmasına ve benim ilk toplantım olmasına rağmen ortamı gayet sıcak ve cana yakın bulmuştum. O gün bugün bu toplantıları kaçırmamaya çalışıyorum derken 10. toplantıyı yapmışız bile. Yeşim Mutlu'nun organize ettiği bu toplantılar hem yeni blogger anneleri tanımamıza fırsat veriyor, hem de daha önce tanışıp sohbet etmeye fırsat bulamadıklarımız için sohbet imkanı tanıyor. 


Bu seferki toplantımıza Martı İstanbul Taksim oteli ev sahipliği yaptı. Organizasyon gerçekten kusursuzdu. Bu konuda emeği geçen Forte İletişim'den Sinem Bıyık ve Ece Kuplay'a da teşekkür etmeden geçmeyelim değil mi? 


Son olarak bazen Instagram'da #bugunnegiydim başlığı altında o günkü giydiklerimi fotoğraflıyorum. Bu resim de o günden. Moda bloggerı falan değilim:) sadece arada böyle paylaşımlar da hoşuma gidiyor. Buraya da ekleyim dedim. 

Sevgiler, öpücükler:)

4 yorum:

  1. cok tatlısınız ama ya cok sevıyorum boyle organızasyonları :D sen de ama ayrıca bı guzellıksın ama ya maşallah subanallah :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Canımsın, ne güzel sözler. Seni de artık aramıza bekliyoruz:)

      Sil