Joker Lansmanı
Geçtiğimiz iki hafta blogger etkinlikleri bakımından çok yoğun geçti. Pek çok lansman ve eğitime gittim. Fakat bahsetmek için bir türlü yeterli zamanı bulamadım. Geç kalmış olsam da hiç yazmadan geçmekten daha iyidir diye düşünerek 3 Nisan tarihli Joker lansmanını ve Joker ile ilgili gelişmeleri size aktarmak istiyorum. Ortaköy'de Feriye restoranda düzenlenen lansman hem okuluma yürüme mesafesi olması hem de manzarası nedeniyle 'daha iyi bir mekan seçilemezdi' diye düşünmemi sağladı:) Okuldan direk katıldığım için çok geç kalmadım bu sayede.
Lansmana geçersek Joker yetkilileri bizlere Joker'in artık tamamen yeni bir bakış açısıyla yol alacağını, logosunun değiştiği gibi işleyişlerinin de pek çok yönden değiştiğini anlattılar. Kendisi de bir baba olan ve biz annelerin özellikle bebeklerimiz küçükken daha çok İnternet alışverişini tercih ettiğimizi çok iyi bilen Joker'in dijital pazarlama müdürü web sitelerinin bu anlamda bir çok yönden geliştirildiğini ve daha kullanışlı hale geldiğini bizlere anlattı. Örneğin bir ürünün resmine tıkladığınızda o ürünü 360 derece döner halde her yerini incelemenizi sağlayan bir uygulama geliştirmişler ki bu bana göre çok faydalı olmuş. Bizden de fikir isteyen yetkililere ben de puset, oto koltuğu, mama sandalyesi gibi alırken çok araştırdığımız ürünlerin videosunu koyabilirsiniz önerisinde bulundum.  Bu bağlamda yeniliklere de oldukça açık olduklarını söyleyebilirim.
Kendi deneyimlerime geçecek olursam ben daha çok İnternet alışverişi yapan biriyim. Bu yüzden öncesinde Joker'den çok alışveriş yaptığımı söyleyemem ama biberon, oyuncak, emzik gibi küçük alışverişler yaptım. Sanırım evime yakın bir Joker olmaması da sebeplerden bir tanesi. İnternet sitelerini geliştiren ve Anadolu yakasının yeni alışveriş merkezi Brandium'da da büyük çaplı bir mağaza açan Joker ile bundan sonra daha sık görüşeceğiz gibi görünüyor. En azından iyi niyetleri ve annelere değer veren, onların hayatını kolaylaştıran uygulamalar yapma çabasında olmaları bile tercih sebebi. İyi niyet, anlayış, kolaylık: bunlar benim için önemli maddeler. Siz de yeni sitelerine bir göz atmak isterseniz buyrun:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder