Taylan Kümeli ile LPG tanıtımı


Geçen hafta davetli olduğum blogger etkinliklerden biri Kuleli'de harika manzaralı Yakamoz Restoran'daydı. Bir kahvaltı eşliğinde Taylan Kümeli ile hem sohbet ettik, hem de kendisi ve İnanır Group yöneticileri bize LPG hakkında tüm detaylı bilgileri verdiler. 


İtiraf etmeliyim ki Taylan Kümeli'yi ben ve diğer blogger arkadaşlarım ilk başta tanıyamadık:) Tahmin ettiğimden çok daha farklı buldum kendisini. Ayrıca kendine bakmasına ve fit vücuduna hayran kaldım. Spor ve diyetin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırladım ama maalesef sadece hatırladım. Spor konusunda ne kadar üşengeç olduğumu bir ara detaylı anlatırım:)

Peki nedir LPG? Ciltteki gevşeklik, yağ fazlası, selülit gibi diyet yapsanız bile kolay kolay çare bulamadığınız problemlerle savaşmanın en etkili yöntemlerinden biri. LPG makinası ile vücudunuza bir nevi sert bir masaj yapılıyor ve bir kaç seans sonrası farkı çok net görebiliyorsunuz. Bunları Taylan Kümeli'den duymamın yanı sıra bizzat LPG uygulatmış blogger arkadaşlardan da duyunca ikna oldum diyebilirim. Hatta yaz yaklaşmışken başlayıp sonuçlarını da sizlere bildirmeyi planlıyorum.

Bu güzel gün için İnanır Group ve Vera Bilişim'e çok teşekkürler

2 yorum:

  1. Keyifli bir etkinlikti canım:)Tanıştığıma memnun oldum :)Bir dahaki etkinliklerde buluşmak üzere

    YanıtlaSil