Huggies Kız - Erkek Bebek Bezleri


Huggies geçtiğimiz günlerde bir yeniliğe imza attı ve bebek bezlerini 'kızım için' ve 'oğlum için' konseptleri ile iki grup halinde piyasaya sundu. Fikrimühim de denememiz için bu kiti bize gönderince yorumlarımı paylaşmak istedim. 

Biz normalde de Huggies organik pamuklu kullandığımız için bu bezlerin kalite olarak kullandıklarımız ile aynı olduğunu söyleyebilirim. Fakat 2 ayrı ürünü piyasaya sunmalarının asıl sebebi emici bölgenin kızlar için ortada, erkekler içinse önde olması. Görüntü olarak ise tek farkı üstündeki desenlerin daha sevimli olması. 

Bence siz de mutlaka deneyin, kullanmadıysanız çok memnun kalacağınızı düşünüyorum. 

Bu güzel kit için de Fikrimühim ekibine teşekkür ederiz. Bezleri bitirdik bile:)

5 yorum:

 1. ;) bende cok sevimli buldum ... evde 3 paket numume var ;) ama biz bezi biraktik ;) ayrica migroslarda ki kizannesi erkekannesi bileklikleride cok guzel ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. AA ne güzel darısı başımıza. Benim daha hiç tuvalet eğitimi teşebbüsüm yok. Benden kaynaklı:)

   Sil
 2. Ay iyi hoşta tam bez bırakma arifesinde Line sevdiği karakterin bez üzerinde olduğunu görünce benim canım bezim diyerek dolanmaya başladı :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa bak o fena olmuş. Minnieli iç çamaşırları ile kandırmaya bakacaksın artık:)

   Sil
 3. Evet evet bende bunun erkek olanından aldım bizim sıpayla çok memnunuz:) eğer reklama girmezse size bir site önereceğim fiyatlar gayet uygun malum bebek bezi dayanmıyor:/ www.marketpaketi.com aklınızın bir köşesinde bulunsun

  YanıtlaSil