Playdate Turkey 1. Blogger Anneler Buluşması

Geçen hafta Nil ile sevgili Kokosh Anne Meltem tarafından düzenlenen Hürriyet Aile'nin de sponsor olduğu Playdate buluşmasına gittik. 

Mekan da Yıldız Hisar Tesisleri olunca etkinlik sezonunu bu güzel yerde açmak bizim için çok güzel oldu. 

Nil ne yaptı derseniz Nunu'dan gelen abi ve ablalarıyla birlikte çok güzel zaman geçirdi. 

İlk defa yüzünü bile boyattı:) Hatta eve geldiğimizde asansördeki aynada yüzünü görünce önce çok şaşırdı, sonra çok hoşuna gitti gülmeye başladı:)

Biz anneler de unutulmamıştık: Oriflame annelere el bakımı yaptı, renkli ojelerle tırnaklarını renklendirdi (Ben Nil'in peşinde olduğum için - ya da olmadığım zamanlarda aklım Nil'de olduğu için bu güzel hizmeti değerlendiremedim).

Kiehls'tan gelen uzmanlar cilt analizlerimizi yapıp ürün tavsiyelerinde bulundular. Bunu tabii ki kaçırmadım ve cildime uygun ürünleri öğrenmiş oldum.

Üstüne üstlük Binnaz Abla application ile fallarımıza bakılması için şifreler verildi. Ben şifremi evde içtiğim kahvem için aldım. Orada fırsat olmadı. 

Playdate Turkey sayesinde hem çocuklar hem anneler harika bir gün geçirdik. Ben Nil'in uykusu sebebiyle erken kalktığım için bu güzel karede bulunamadım ama hepsiyle kısa kısa da olsa sohbet etmek çok keyifliydi. 


Peki Playdate nedir derseniz ise buyurun:

Playdate;  çocukların beslenmesi, uyku düzeni, temizliği gibi temel ihtiyaçları özenle karşılarken, yoğun tempolu bir hayatta onları sosyalleştirecek ortamlar yaratmakta zorluk çeken anneleri buluşturuyor. Blogger anne buluşmalarının yanısıra her annenin katılabileceği etkinliklerin düzenleneceği Playdate günlerinde pedagogla söyleşi, kitap okuma etkinlikleri, oyun aktiviteleri gibi farklı temalı etkinlikler de yer alacak. Aynı yaş grubundaki çocukların oynayabileceği bu etkinliklerde annelere ise iş yoğunluğu, ev sorumluluğu, şehir karmaşasından uzaklaştırarak bakım hizmetleri sunulacak.



Latigül blogunun sahibesi Esracığımın tatlı kızı Sude sayesinde ise gözüm hiç arkada kalmadı. Sude Nil'e öyle güzel ablalık yaptı ki bizim yerinde duramayan Niloş Sude'nin yanından 1 dakika ayrılmadı, ona bayıldı. Ona da buradan ayrıca teşekkür edelim:)

1 yorum:

  1. Kızlar harika etkinlik süper ..eee daha ne olsun:))
    Esra Oruç
    http://www.latigul.com/

    YanıtlaSil