Harper Seven Beckham Stili

Nil büyüdükçe onu giydirmek de çok zevkli bir hal almaya başladı. Kız çocuğu olanlar bilirler: Anneye adeta bir oyuncak bebek giydirir gibi zevk veriyor. Şu an 25 aylık ve hala kendi zevkime göre giydirebiliyorum. Fakat 3 yaşından sonra bunun çok zor olduğunu söylüyorlar. Göreceğiz:) 

Hazır kız çocuk giydirme meselesinden bahsetmişken uzaktan bayılarak sevdiğim, çok da güzel giydirildiğini düşündüğüm Beckhamlar'ın küçük kızı Harper Seven'ın stilini paylaşmak istedim. Demeyin ki "Maddi koşullarını düşündüğümüzde tabii ki de güzel giyinecek". Tom Cruise'un küçük kızı Suri'yi topuklu ayakkabılarla gördüğümüzü de düşünürsek Harper Seven'ın 'çocuk' gibi giydirildiğini görmek çok hoş.
9 yorum:

 1. herksesın kendı tercıhı tartısılmaz o ayrı bır konu da ben sahsen cocuguma daha cok 2. el hatta yırtıldıgında bırlıkte yamaladıgımız bır seyı hem 2. el alarak uretm sırasında gecırdıgı bır cok kımyasaldan kurtulmus daha saglıklı olmasını hem de cocugun doyumsuz olmaması ve emege daha cok deger verebılmesı ıcın bır seyı daha uzun sure ve yırtıldıgında yamalayarak bıle gıyebılmeısnı ısterım. Modaya alısmasını sahsen hıc ıstemem tabı cocuklaırmız gelecekte neyı nasıl begeneceklerını bılemeyız

  YanıtlaSil
 2. yanı bu ıs maddı durum degıl bıraz da hayat felsefesı seklı. Isvıcrede parklarda ekonomık durumu ıyı ısvıcrelı aılelerın cocuklaırnd akoca koca yamalar gorunnce ınsana cok sempatık ve anlamlı gelıyor. bence tuketım cılgınlıgımı bu yaslarda cocuklara asılamamak daha mı ıyı olur acaba dıye dusunmeden edemıyor ınsan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tüketim çılgınlığı konusunda yazdıklarınıza kesinlikle katılıyorum. Ben de Nil'e kıyafet alırken olabildiğince az almaya çalışıyorum fakat ne mümkün. Sanırım hepimizin zayıf olduğu noktalar var. Bu da benim zaaflarımdan biri. Büyüdükçe, giyindiklerinin farkına vardıkça tüketim Konusunda daha dikkatli olacağımızı düşünüyorum. Umarım başarılı olabilirim:)

   Sil
 3. Şu kadınceğiz bari tatlı kızı kucağındayken gülümsese biraz.
  Anti - neşe yemini etmiş sanki. İyi giyinse, giydirse n'olcek!
  Hayır bişi diil, çocuğa da bulaşacak :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok haklısın Müge:) Hiç gülmüyor ve çocuğu bir çantaymış gibi taşındığını düşündüm ben de

   Sil
 4. Hakikaten tam da dediğin gibi "para olunca giydiriliyor" işte diye düşünecektim ki Suri'yi okudum ondan sonra daha bir farklı gözle baktım fotoğraflara. Hakikaten zevkli ve sevimli giydiriyorlarmış herhalde onlar için de bu bi hevesti erkek çocuklardan sonra :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kız çocuk başlı başına bir heves ama o kadar erkek çocuğundan sonra dediğin gibi onlar için eminim çok daha başka bir heves olmuştur.

   Sil
 5. kızını çok hoş giydiriyor ayrıca kız bebek giydirmek başlı başına zevkli bir iş zaten anne için ama nasıl giydirdiğinden çok kadının çocuğu taşıma şekli bana bir tuhaf geliyor nedense
  henüz çözemedim ama ayağında o kadar yüksek topuklu ayakkabılarla çocuk hep tek kolunda :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O kadar topuklu ve kucağında Harper'ı taşıması bence de inanılmaz. Ben düşüp çocuğa zarar vereceğim diye yapamazdım ama gördüğüm kadarıyla spor ayakkabıyla yürür gibi:))

   Sil