Miramar Spa Deneyimi

Özellikle anne olduktan sonra hem evle ilgili işler, hem çalışma hayatı, hem çocuklarımız derken vücutlarımıza bir ağırlık yüklüyoruz. Fakat hayatımızdaki bütün karmaşalardan uzak kalarak vücudumuzu ve ruhumuzu yenilemek istiyorsak yapılacak alternatiflerin başında güzel ve temiz bir Spa merkezine gitmek geliyor. Biz de geçen haftalarda 6 arkadaş Erenköy'deki Miramar Spa'da kendimizi şımarttık. 

Miramar Erenköy Ethemefendi caddesinde yer alıyor. Ben oraya çok yakın oturduğum için mekanı öncesinde görmüştüm fakat bu kadar büyük bir alanda hizmet verdiklerini tahmin etmiyordum. Yaklaşık 500 m2'lik bir alanda Spa denince aklınıza gelen her türlü işlemin yapıldığı bir merkez burası. 

Biz sırasıyla sauna - buhar odası - hamama geçip pırıl pırıl oluyoruz. Arkasından da masaj yaptırıyoruz. Her şey 10 numara. Fakat masaj konusunda sanırım ben çok şanslı değildim. Masajın üstüne 1 hafta ağrım oldu. Nedenini bilmiyorum, daha önce yaşamamıştım. Hamam ise pırıl pırıldı ve çalışan hanımlar işlerinde oldukça iyiydiler. Bunların haricinde vücut şekillendirici terapiler ve cilt bakımları da mevcut. Fakat denemediğim için yorum yapmam yanlış olur. Sadece mekanın gerçekten özenle dekore edildiği ve temiz olduğunu söyleyebilirim. 

Yeterince şımardıktan sonra üstüne çay ve muffin keyfi yapıyoruz.

Günün sonunda ise rahatlamış; stresi, sıkıntıyı, ne varsa atmış, en önemlisi de mutlu olarak mekandan ayrılıyoruz. 

Mekanın sahibesi Aslı hanıma da hoş sohbeti ve misafirperverliği için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Siz de güzel bir gün geçirmek ve kendinizi biraz rahatlatmak isterseniz iletişim bilgileri burada:

Ethemefendi Cad., Merve-Sefa Sitesi, Sefa Blok Altı, No: 4/C, Erenköy, İstanbul
Tel: (0216) 350 00 47

5 yorum:

 1. Ohh harika yapmışsınız vallahi, nasıl iyi gelmiştir. Bir dahakine beraber gidelim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet mutlaka gidelim, hamam keyfi çok eğlenceli

   Sil
 2. =) Bende masaj yaptırdığımda ağrılarım olmuştu sanırım kasları harekete geçiriyor. bi de ben balayındaydım=)) 2 gün geçmemişti zor yürüyordum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben daha önce masaj yaptırdığımda hiç ağrı hissetmedim aslında ama sanırım bir kas gevşetici almak iyi olur masaj sonrası. Bir dahakine öyle yapabiliriz:)

   Sil
 3. off spa olayını bir seviyorum ki. biz de kızkıza gidiyoruz hep :)

  YanıtlaSil