Bumerang Anneler Günü Şenliği

10 Mayıs Cumartesi günü Taksim Martı Otel'de gerçekleşecek olan Bumerang Anneler Günü Şenliği'nde 'Blogger Anneler' bölümünde konuşmacıydım. Hem bir gün öncesinde anneler gününü diğer annelerle beraber kutladığım hem de böyle güzel bir organizasyonda konuşmacı olarak yer aldığım için çok mutlu oldum.

İlk olarak yazılarını çok severek okuduğum ve daha önce bir lansmanda tanışma fırsatı bulup enerjisine hayran kaldığım Yonca Tokbaş'ı dinledik. Bize kurumsal hayatı bırakıp kendini hayatın akışına nasıl bırakma cesareti gösterdiğini anlattı ve her zamanki dinamik haliyle bizi kahkahalara boğdu.

Ardından sevgili Tansu pozitif ebeveynlikle ilgili çok güzel bir konuşma yaptı.

Ve sıra bizdeydi. Blogger anneler olarak Hassas Anne Ece, Komirra Özge ve ben blog maceralarımızı ve blogumuzda kat ettiğimiz yolları anlattık, dinleyen diğer blogger annelerden gelen sorulara cevap verdik. 

Kendi adıma çok keyifli geçtiğini söyleyebilirim. Ardından malum İstanbul trafiği nedeniyle diğer bölümlere kalamadan otelden ayrılmak durumunda kaldım. Fakat diğer konuşmacı arkadaşlarımı sosyal medyadan takip etmeyi de ihmal etmedim. Bu güzel günde bizi dinleyen blogger annelere, konuşmacı olmam için davet eden ve harika bir organizasyonla günü noktalayan Hürriyet Bumerang ekibinden Ahmet Erten ve Hilal Meriç'e çok teşekkür ediyorum.


Son olarak yazımı Radikal gazetesinin haberiyle bitiriyorum. Yazının tamamını okumak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder