ORGANİK ÜRÜNLER İÇİN O-BEBEK


Günümüz koşulları nedeniyle artık pek çok insan, özellikle de anne ve babalar organik ürünlere yönelmişken, bu ürünleri nereden alacağını bilmeyenler için bir site önereceğim: O-Bebek
O-Bebek’te sadece bebeğiniz ya da çocuğunuz için değil, tüm aile fertleri hatta eviniz için bile ürünler bulabilirsiniz. Özellikle kampanyalar ve seri sonu ürünler sayfasında uygun fiyata her çeşit ürüne rastlayabiliyorsunuz. Kozmetik bölümünde ise saç bakımından, cilt bakımına, yağlara kadar bir çok  ürün çeşidine ulaşabilirsiniz. Zaten sloganları “Sadece bebeklere değil, herkese organik”. Üstelik pek çok organik gıda ürünü de sitede mevcut. 


Sitenin sahibi kimdir derseniz ise Özlem Çıkrıkçı kendini şöyle anlatıyor:
“1 yaşındayken kendi yemeğimi kendim yiyeceğim diye tutturdum, o günden beri dökmeden yiyebiliyorum. 2 yaşındayken süt içmek için annem benim peşinde değil, ben annemin peşinde koşuyordum "Sütümü içir." diye. Hala çok severim sütü. 3 yaşındayken anneme şaka olsun diye kapının arkasına saklandım. Oracıkta uyuyakalınca, annem delirmiş, tüm mahalleyi ayağa kaldırmış. Polisi ararken uyandım :) 4 yaşındayken balkonda oynarken kendimi balkon demirlerinin dışında buldum. Tam artık gücüm bitip de kendimi 3. kattan bırakmak üzereyken annem yokluğumu farketti de kurtardı. Oysa çok usluydum. Gerçekten! 5 yaşındayken evdekiler seni okula göndermeyeceğiz derlerdi. Ben de inanır, ağlardım ciddi ciddi gözyaşlarıyla. Sonra okudum, çok okudum. 6 yaşında okula başladım. İlk gün tüm yol boyunca anneme, "Ben kendim giderim, sen niye geliyorsun?" demiştim. Ama ilk dersten sonra, direk annemin yanına gittim ve sordum: "Anne, teneffüs neresi?" Büyüdüm. Çok büyüdüm. Sağlıklı beslenmeye inanan, sporunu yapan, çevreye duyarlı bir kadın oldum. Bunu paylaşmanın önemine inanarak, çorbaya bir tuz da ben atmaya karar verdim”.

Siz de organik ürünlerle ilgileniyorsanız sitenin adresi burada:
http://www.o-bebek.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder