Lukapu ile Kalıcı Albümler

Yeni nesil anneleri olarak ellerimizde akıllı telefonlar çocuklarımızın her anını fotoğraflayıp arşivlerimizi bir türlü elden geçirecek zamanı bulamıyoruz. O fotoğraflar da biriktikçe birikiyor ve zamanla içinden çıkılması imkansız bir hale geliyor. Böyle anlarda aklıma hep eski albümlerimiz ve evimize gelen misafirlerin albümlerimize baktığı günler geliyor. Kimse bilgisayarını ya da tabletini çıkarıp "Gel bak sana çocuğumun arka arkaya çektiğim 250 fotoğrafını" göstereyim demek istemiyor. Velev ki dedi; kimsenin o fotoğraflara bakmak isteyeceğini düşünmüyorum:)
Fakat söz konusu seçtiğimiz özel fotoğrafları içinde barındıran bir albümse istekle bakmak istiyoruz ve keyifle inceliyoruz.

Fotoğraflarımı nerede bastıracağım?
Bastırdıktan sonra albümü nereden bulacağım? 
Piyasada istediğim gibi bir albüm yok. İstediğim modeli nasıl alacağım?

gibi sorularla albüm yapma fikrinizi sürekli erteliyorsanız benim tanıştığım ve memnun kaldığım Lukapu ile sizi tanıştırmak istiyorum. Lukapu sayesinde bilgisayarınızda beğendiğiniz fotoğrafları istediğiniz şekil ve formatta sitedeki kolay program vasıtasıyla yükleyip sipariş veriyorsunuz ve albümünüz evinize kadar geliyor. Kısacası üşenmek için hiç bir sebep yok. Her şey sizin rahatınız için düşünülmüş.

Üstelik sadece albüm değil benim yaptırdığım gibi takvim de yaptırıp yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. 

Lukapu'nun bir de yılbaşı kampanyası var: 
28.11.2014 - 08.12.2014 tarihleri arasında sipariş verirseniz erken sipariş haftası kapsamında %25 indirim elde ediyorsunuz. 
09.12.2014 - 21.12.2014 tarihleri arasında sipariş verirseniz ise %15 indirim kazanıyorsunuz. 
Her iki kampanya için de indirim kodu 2015

2 yorum: