Zorlu AVM Şemsiye Boyama Etkinliği


Geçen hafta sonu Nil'le beraber Zorlu Center'daki şemsiye boyama etkinliğindeydik. 
Etkinlik AVM içinde çok kalabalık olmayan bir alandaydı. Pek çok boya, sticker, karton, fırça, ponpon ve daha pek çok malzeme çocukların şemsiyelerini özgürce boyamaları için hazırlanmıştı. Üstelik karmaşa yaratmamak ve yardımcı olmak adına pek çok abla çocuklara bizzat yardımcı oldular. Bu uygulamayı çok sevdim çünkü başlarında duran kimse olmasaydı etkinlik ailelerle beraber bir kaosa dönebilirdi. 

 Nil şemsiyelere oldu bitti bayılır, evin içinde ara ara şemsiyeyle dolaşıp "Rain rain go away" şarkısını söyler. Bu etkinlikten de en çok zevk alan çocuk Nil olmuş olabilir çünkü ona ilk bahsettiğimde hem şemsiye hem de boyama kelimelerini beraber duymak bile ona yetti ki etkinlik alanından süre bitmesine rağmen en son Nil'i alabildim:) 

 
Bizi bu etkinliğe davet eden Fikirdenk'e ve bu güzel organizasyonu düzenleyen Zorlu Center AVM'ye çok teşekkür ediyoruz. 

Bir de günün anısı olarak kalp şeklinde bir şemsiye bulup fotoğraf çektirip günü sonlandırıyoruz. #zorludasonbahar etkinliklerini takip etmenizi tavsiye ederim. 

1 yorum:

  1. Çouklar her yerde çok tatlı ... Şemsiye boyarken bile http://www.semsiye.us/yandan-govdeli/ :)

    YanıtlaSil