Toyzzshop Lego Alışverişimiz

 

Nil küçükken onun oyuncaklarını ben tercih edip, yaşına ve ilgi alanına göre alışveriş yapıyordum. Fakat büyüdükçe ve kendi seçimlerini yapmaya başladıkça benim tercihlerimin çok önemi kalmadı. Elbette yönlendirmelerim ona fark ettirmeden de olsa devam ediyor (aksini düşünemiyorum:) ) ama özellikle oyuncak seçimlerinde bu bizi zorluyor, itiraf ediyorum.


Lego ile oynamayı çok sevdiğinden daha önce de bahsetmiştim ve yaptığımız Lego alışverişlerini yazmıştım. Onlarla hala oynamakla beraber bu ay Toyzzshop'tan bir sipariş daha vermeye karar verdik. Bu sefer eski alışverişlerimden farklı olarak bilgisayardan ürünlerin resimlerini göstererek Nil'den seçim yapmasını istedim ve tam tahmin ettiğim gibi benim beğendiklerimin tamamen aksi bir seçim yaparak Rapunzel ve kulesini istedi:)


Seçimlerine saygı duyarak (!) siparişimi verdim. İki gün sonra elimize ulaştı. Beklentimin aksine parçaları oldukça dikkat ve emek gerektiren bir şekilde birleştirebildik ve tamamen bitirmemiz bir kaç saatimizi aldı. Sanırım ben de LEGO ile oynamayı çok sevdiğim için kendimi kaybedip onunla bıkmadan oynayabiliyorum. Üstelik parçaları birleştirdikten sonra da oyun devam etti. Nil karakterleri konuşturup, küçük parçalarıyla bir sürü oyun kurdu.


Bu kısıma birleştirmede olduğu kadar katılımda bulunamadım ama Disney ve Lego güzel bir iş birliği yapmışlar, çok sevdiğimizi söyleyebilirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder