Kendinizi Yeniden Kesfedebileceginiz Bir Rota Uzakdogu


Kültürü, tapınakları, yaşam tarzı ve inançlarıyla kimisine ilginç, kimisine güzel kimisine ise hayranlık duyulası gelen Japonya ve Çin ülkeleri, Uzakdoğu turu rotalarının da göz bebeği. Her yıl milyonlarca insanın gerek tur şirketleri aracılığıyla gerekse kendi başlarına ziyaret ettiği bu şehirlerde çok farklı yaşamları tanıma imkanı buluyor ve birbirinden ilginç kültürlerle, yemeklerle tanışıyorsunuz. 


İster bir Çin turu olsun isterseniz Japonya tatil turları hiç fark etmez, tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz ve aklınızın bir köşesinde hep yeniden gitmenin hayallerini kuracağınız vizesiz turlar arasında da popüler olan Uzakdoğu turu, egzotik turlar içerisinde de yoğun ilgi gören yerlerden biri.

Uzakdoğu denince akla gelen yerlerden Çin, dev nüfusu ve büyük ekonomisiyle dünyadaki en hızlı gelişen bölgeler arasında. Tüm bu olanaklara, yüksek teknolojisine ve büyüyen ekonomisine rağmen Çin, geleneklerini asla bırakmıyor ve modern yaşam ile geleneklerini bir arada sürdürüyor.

Uzakdoğu turlarında gidilecek yer çok!


Mistik bir gezi yapmak, sıcacık insanların dünyasına konuk olmak, rengarenk kültürler tanımak için tercih edebileceğiniz Uzakdoğu turları, konforlu uçaklar sayesinde çok daha kolay gidilebilir durumda şu anda. Özellikle yeni yerler görmek isteyen ya da balayında farklı bir tatil yaşamak isteyenler için ideal bir rota sunan bu bölge, Japonya, Hindistan, Tayland, Çin, Bangkok, Phuket gibi birçok seçeneğiyle de yurtdışı turlar arasında gönlünüzü fethedecek birçok nedene sahip.


Vize derdi olmadan gezebileceğiniz birçok nokta bulunuyor Uzakdoğu turlarında. Son yıllarda da oldukça popüler olan Phuket, Bangkok, Pattaya gibi tatil cennetlerinde masmavi denizin içinde, bembeyaz kumların üzerinde kendinizi bir masaldaymış gibi hissedebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder