Panço ile Çocuk Modası


Anne olmadan önce çocuk kıyafetlerine ne kadar uzaksak anne olduktan sonra kendi giyimimiz kuşamımızdan çok çocuğumuzunkine odaklandığımız kesin. Ben ne zaman bir alışveriş merkezine gitsem kendimi çocuk kıyafeti ya da oyuncak mağazalarında buluyorum. Panço da sıklıkla girdiğim çocuk mağazalarından biri ama diğerlerinden bir farkı var; o da yalnızca Nil'in değil benim çocukluğumun da markası olması. Öyle ki geçen hafta 2015/2016 Panço sonbahar- kış koleksiyonu için toplandığımızda öğrendik ki 1978'den beri bizimleler ve aynı istikrarla, hatta daha da büyüyerek yol almaya devam ediyorlar. 


Nil şu an 4 yaşında olduğu için showroomda ilk gözüme çarpan elbette 4-5 yaş kıyafetleri oldu ama benim asıl bayılarak incelediğim 0-2 yaş reyonuydu. O kadar minik ve sevimlilerdi ki bir an Nil'in o küçüklük halleri gözümde canlandı ve ne kadar büyümüş olduğunu bir kez daha anladım.


Ve tabii erkek kıyafetleri... Erkek anneleri sık sık çocuklarına kıyafet bulamamaktan ya da kız çocuklarına göre seçeneklerinin daha dar olduğundan bahsederler ama ben bir de Panço erkek reyonuna bakmalarını tavsiye ediyorum çünkü birbirinden sevimli ve de "renkli" kıyafetleri bulabileceklerini söyleyebilirim. Genelde siyah ve lacivertin ağırlıkta olduğu erkek çocuk kıyafetlerinin aksine kırmızı, bordo, yeşil, sarı gibi çok değişik renkler ve tonları mevcut. 


Yeni yıla sayılı günler kalmışken siz de çocuk kıyafetlerinde daha çok seçenek arıyorsanız Panço mağazalarına bir göz atabilirsiniz. Üstelik Panço'yu sosyal medya hesaplarından da takip ederseniz çeşitli kombin önerileri ve ürünleri de görmeniz mümkün. 

2 yorum:

  1. panço nun erkek kreasyonu biraz zayıf ama resımdeki kazak hoşmus... Bu firmayı sosyal kampanyalarda da görmek isteriz.

    sevgiler
    www.obiranne.net

    YanıtlaSil
  2. Ben dikkat etmediğim için (bir kız annesi olarak) geçen sezon erkek çocuk kıyafetleri nasıldı bilmiyorum ama bu sezon gerçekten çok güzeldi

    YanıtlaSil